Fair play sports » Novinky » Turnaj 1. stupeň ZŠ v Banskej Bystrici

Náš florbalový klub v spolupráci so ZŠ Pieninská zorganizovali florbalový turnaj pre prvý stupeň ZŠ v Banskej Bystrici. Správa z turnaja : „Dňa 5.6.2018 sme zorganizovali v spolupráci s florbalovým klubom FAIR PLAY SPORTS 1.ročník mix – florbalového turnaja žiakov 2. – 4.ročníka medzi základnými školami v B.Bystrici. Žiaci a žiačky odohrali 10 náročných zápasov, po ktorých sa najviac tešili z víťazstva žiaci zo ZŠ Ďumbierska ,druhé miesto obsadili ZŠ Spojová,tretie ZŠ Š.Moyzesa, nepopulárne štvrté miesto obsadili naši žiaci zo ZŠ Pieninská A a piate ZŠ Pieninská B. Cenu Fair play získali naši žiaci zo ZŠ Pieninská B za najmenej trestných bodov. Všetkým však patrí veľká gratulácia za bojovné športové výkony v duchu fairplay! Tešíme sa na ďalší ročník, kde veríme,že privítame na našej pôde školy ešte viac bystrických škôl.“ Mgr. P. Baniatová /koordinátorka turnaja/ 2018 zdroj https://zspieninskabb.edupage.org/news/#1195

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *